| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $5450-5650 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | CH--GLV2-P40 |
| Model Batterijmodule | LFP48V/200Ah |
| Nominale Energie Batterijmodule | 9,6 kWh |
| Nominale Spanning | 48V |
| Aantal Celmodules in Enkel Cluster | 4 |
| Energie Enkel Cluster Batterij | 38,4 kWh |
| Maximaal aantal Clusters Parallel | 8 |
| Bedrijfsspanningsbereik | 42-54,75V |
| Aanbevolen Laadspanning | 51,75V |
| Aanbevolen Ontlaadafsluitspanning | 45V |
| Maximale Laad-/Ontlaadstroom | 0,5C |
| Afmetingen Enkel Cluster (D*B*H) | 479*700*1408 mm |
| Gewicht Enkel Cluster | 420 kg |
| Communicatiemodus | CAN/485/Bluetooth |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 60°C (Aanbevolen: 10°C tot 35°C) |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 65°C (Aanbevolen: 10°C tot 35°C) |
| Vochtigheid | <85% RV |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Koelmethode | Natuurlijke Luchtkoeling |
| Levensduur Cyclus | ≥5000 cycli |
| Veiligheidsnormen | CE, UN38.3, MSDS |