| MOQ: | 1 |
| Cena: | $5450-5650 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | CH--GLV2-P40 |
| Model modułu baterii | LFP48V/200Ah |
| Nominalna energia modułu baterii | 9,6 kWh |
| Napięcie znamionowe | 48V |
| Liczba modułów ogniw w pojedynczym klastrze | 4 |
| Energia baterii pojedynczego klastra | 38,4 kWh |
| Maksymalna liczba klastrów równolegle | 8 |
| Zakres napięcia roboczego | 42-54,75V |
| Zalecane napięcie ładowania | 51,75V |
| Zalecane napięcie odcięcia rozładowania | 45V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 0,5C |
| Rozmiar jednostki klastra (G*S*W) | 479*700*1408 mm |
| Waga jednostki klastra | 420 kg |
| Tryb komunikacji | CAN/485/Bluetooth |
| Temperatura pracy | -30°C do 60°C (Zalecana: 10°C do 35°C) |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 65°C (Zalecana: 10°C do 35°C) |
| Wilgotność | <85% RH |
| Poziom ochrony | IP20 |
| Metoda chłodzenia | Naturalne chłodzenie powietrzem |
| Żywotność cyklu | ≥5000 cykli |
| Normy bezpieczeństwa | CE, UN38.3, MSDS |