| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $2900-3100 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model van de batterijmodule | LFP48V/200Ah |
| Nominale energie van de batterijmodule | 90,6 kWh |
| Nominale spanning | 48 V |
| Aantal cellenmodules in één cluster | 2 |
| Energie uit een enkele clusterbatterij | 19.2 kWh |
| Maximaal aantal clusters in parallel | 8 |
| Werkspanningsbereik | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Aanbevolen laadspanning | 51.75 V |
| Aanbevolen afsluitspanning voor ontlading | 45 V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 0.5C |
| Grootte van de cluster (D*W*H) | 479*700*848 mm |
| Gewicht van de cluster | 228 kg |
| Communicatiemodus | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat: |
| Werktemperatuur | -30°C tot 60°C (aanbevolen: 10°C tot 35°C) |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 65°C (aanbevolen: 10°C tot 35°C) |
| Vochtigheid | < 85% RH |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Koelmethode | Natuurlijke luchtkoeling |
| Levenscyclus | ≥ 5000 cycli |
| Veiligheidsnormen | CE, UN38.3, MSDS |