| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $2900-3100 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | CH--GLV2-P20 |
| Πρότυπο μονάδας μπαταρίας | Δυνατότητα εκτόξευσης |
| Ονομαστική ενέργεια της μονάδας μπαταρίας | 90,6 kWh |
| Διορισμένη τάση | 48 V |
| Αριθμός μονάδων κυττάρων σε ενιαία συστάδα | 2 |
| Ενέργεια από μπαταρίες με ενιαία συστοιχία | 19.2 kWh |
| Μέγιστος αριθμός ομάδων παράλληλα | 8 |
| Πεδίο τάσης λειτουργίας | 42 έως 54,75 V |
| Συνιστώμενη τάση φόρτισης | 510,75 V |
| Συνιστώμενη τάση διακοπής εκφόρτωσης | 45 V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 0.5C |
| Μέγεθος ομάδας μονάδων (D × W × H) | 479 × 700 × 848 mm |
| Μονάδα βάρους ομάδας | 228 κιλά |
| Τρόπος επικοινωνίας | CAN/485/Bluetooth |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 60°C (Συστήνεται: 10°C έως 35°C) |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 65°C (Συστήνεται: 10°C έως 35°C) |
| Η υγρασία | < 85% RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP20 |
| Μέθοδος ψύξης | Φυσική ψύξη αέρα |
| Ζωή κύκλου | ≥ 5000 κύκλοι |
| Πρότυπα ασφαλείας | CE, UN38.3, MSDS |