| MOQ: | 1 |
| Cena: | $2900-3100 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | CH--GLV2-P20 |
| Model modułu akumulatora | LFP48V/200Ah |
| Moduł akumulatora Energia nominalna | 90,6 kWh |
| Napęd nominalny | 48 V |
| Liczba modułów komórkowych w pojedynczym klastrze | 2 |
| Energia z pojedynczych akumulatorów | 19.2 kWh |
| Maksymalna liczba klastrów równoległych | 8 |
| Zakres napięcia roboczego | 42-54,75 V |
| Zalecane napięcie ładowania | 510,75 V |
| Zalecane napięcie ograniczające rozładowanie | 45 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 0.5C |
| Wielkość klastra jednostkowego (D×W×H) | 479 × 700 × 848 mm |
| Waga klastra jednostkowego | 228 kg |
| Tryb komunikacji | CAN/485/Bluetooth |
| Temperatura pracy | -30°C do 60°C (zalecane: 10°C do 35°C) |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 65°C (zalecane: 10°C do 35°C) |
| wilgotność | < 85% RH |
| Poziom ochrony | IP20 |
| Metoda chłodzenia | Naturalne chłodzenie powietrzem |
| Żywotność cyklu | ≥ 5000 cykli |
| Normy bezpieczeństwa | CE, UN38.3, MSDS |