| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $5450-5650 |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| مدل | CH-GLV2-P40 |
| مدل ماژول باتری | LFP48V/200Ah |
| انرژی اسمی ماژول باتری | 9.6 کیلووات ساعت |
| ولتاژ نامی | ۴۸ ولت |
| تعداد ماژول های سلول در یک خوشه واحد | 4 |
| انرژی باتری تک کلستر | 38.4 کیلووات ساعت |
| حداکثر تعداد خوشه های موازی | 8 |
| محدوده ولتاژ کار | ۴۲-۵۴٫۷۵ ولت |
| ولتاژ شارژ توصیه شده | 51.75 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه توصیه شده | ۴۵ ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 0.5C |
| اندازه گروه واحد (D × W × H) | 479×700×1408 میلی متر |
| وزن واحد خوشه | ۴۲۰ کیلوگرم |
| حالت ارتباط | CAN/485/بلوتوث |
| دمای کار | -30°C تا 60°C (توصیه شده: 10°C تا 35°C) |
| دمای ذخیره سازی | -20°C تا 65°C (ترجيح داده شده: 10°C تا 35°C) |
| رطوبت | <85% RH |
| سطح حفاظت | IP20 |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوای طبیعی |
| طول عمر چرخه | ≥5000 چرخه |
| استانداردهای ایمنی | CE، UN38.3، MSDS |