| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $5450-5650 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model | CH--GLV2-P40 |
| Batarya Modülü Modeli | LFP48V/200Ah |
| Batarya Modülü Nominal Enerjisi | 9.6 kWh |
| Anma Gerilimi | 48V |
| Tek Kümedeki Hücre Modülü Sayısı | 4 |
| Tek Küme Batarya Enerjisi | 38.4 kWh |
| Paralel Maksimum Küme Sayısı | 8 |
| Çalışma Gerilimi Aralığı | 42-54.75V |
| Önerilen Şarj Gerilimi | 51.75V |
| Önerilen Deşarj Kesme Gerilimi | 45V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 0.5C |
| Birim Küme Boyutu (D×G×Y) | 479×700×1408 mm |
| Birim Küme Ağırlığı | 420 kg |
| İletişim Modu | CAN/485/Bluetooth |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila 60°C (Önerilen: 10°C ila 35°C) |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 65°C (Önerilen: 10°C ila 35°C) |
| Nem | <%85 RH |
| Koruma Seviyesi | IP20 |
| Soğutma Yöntemi | Doğal Hava Soğutma |
| Çevrim Ömrü | ≥5000 çevrim |
| Güvenlik Standartları | CE, UN38.3, MSDS |