| MOQ: | 1 |
| Cena: | $5450-5650 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH--GLV2-P40 |
| Model Modułu Baterii | LFP48V/200Ah |
| Nominalna Energia Modułu Baterii | 9,6 kWh |
| Napięcie Znamionowe | 48V |
| Liczba Modułów Ogniw w Pojedynczym Klastrze | 4 |
| Energia Baterii Pojedynczego Klastra | 38,4 kWh |
| Maksymalna Liczba Klastrów Połączonych Równolegle | 8 |
| Zakres Napięcia Roboczego | 42-54,75V |
| Zalecane Napięcie Ładowania | 51,75V |
| Zalecane Napięcie Odcięcia Rozładowania | 45V |
| Maksymalny Prąd Ładowania/Rozładowania | 0,5C |
| Rozmiar Jednostki Klastra (G×S×W) | 479×700×1408 mm |
| Waga Jednostki Klastra | 420 kg |
| Tryb Komunikacji | CAN/485/Bluetooth |
| Temperatura Pracy | -30°C do 60°C (Zalecana: 10°C do 35°C) |
| Temperatura Przechowywania | -20°C do 65°C (Zalecana: 10°C do 35°C) |
| Wilgotność | <85% RH |
| Poziom Ochrony | IP20 |
| Metoda Chłodzenia | Naturalne Chłodzenie Powietrzem |
| Żywotność Cykliczna | ≥5000 cykli |
| Normy Bezpieczeństwa | CE, UN38.3, MSDS |