| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $2400-2600 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Met flexibele uitbreiding en stapelbare architectuur voor residentiële PV-opslagtoepassingen.
Dit geavanceerde batterijsysteem heeft een gestapeld ontwerp met flexibele uitbreidingsmogelijkheden en een esthetisch aantrekkelijke vormgeving. Het systeem biedt opstarten met één knop en zijdelings verborgen bedrading voor het gemak van de klant. Met directe compatibiliteit voor gangbare omvormerprotocollen en uitgebreide meerlaagse beschermingsstrategieën, zorgt dit systeem voor een veilige werking voor kleine commerciële en residentiële energieopslagtoepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | CH--GLV1-P15 |
| Batterijmodule Model | LFP48V/100Ah |
| Nominale Energie Batterijmodule | 4,8 kWh |
| Nominale Spanning | 48 V |
| Aantal Celmodules in Enkele Cluster | 3 |
| Energie Enkele Cluster Batterij | 14,4 kWh |
| Maximaal aantal Clusters Parallel | 8 |
| Bedrijfsspanningsbereik | 42-54,75 V |
| Aanbevolen Laadspanning | 51,75 V |
| Aanbevolen Ontlaadafsluitspanning | 45 V |
| Maximale Laad-/Ontlaadstroom | 0,5C |
| Afmetingen Enkele Cluster (D*B*H) | 425*700*864 mm |
| Gewicht Enkele Cluster | 199 kg |
| Communicatiemodus | CAN/485/Bluetooth |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 60°C (Aanbevolen 10°C tot 35°C) |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 65°C (Aanbevolen 10°C tot 35°C) |
| Vochtigheid | <85% RH |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Koelmethode | Natuurlijke Luchtkoeling |
| Levensduur Cyclus | ≥5000 cycli |
| Veiligheidsnormen | CE, UN38.3, MSDS |