| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $2400-2600 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Διαθέτει ευέλικτη επέκταση και συσσωρευτική αρχιτεκτονική για οικιστικές εφαρμογές αποθήκευσης φωτοβολταϊκών.
Αυτό το προηγμένο σύστημα μπαταριών διαθέτει ένα στοιβαγμένο σχεδιασμό με ευέλικτες δυνατότητες επέκτασης και έναν αισθητικά ευχάριστο παράγοντα μορφής.Το σύστημα προσφέρει ένα κουμπί εκκίνησης και πλάγια κρυμμένη καλωδίωση για την ευκολία των πελατώνΜε άμεση συμβατότητα για τα κύρια πρωτόκολλα μετατροπέα και ολοκληρωμένες στρατηγικές προστασίας πολλαπλών επιπέδων,Το σύστημα αυτό εξασφαλίζει την ασφαλή λειτουργία για μικρές εμπορικές και οικιακές εφαρμογές αποθήκευσης ενέργειας..
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | CH-GLV1-P15 |
| Πρότυπο μονάδας μπαταρίας | LFP48V/100Ah |
| Ονομαστική ενέργεια της μονάδας μπαταρίας | 40,8 kWh |
| Διορισμένη τάση | 48 V |
| Αριθμός μονάδων κυττάρων σε ενιαία συστάδα | 3 |
| Ενέργεια από μπαταρίες με ενιαία συστοιχία | 140,4 kWh |
| Μέγιστος αριθμός ομάδων παράλληλα | 8 |
| Πεδίο τάσης λειτουργίας | 42 έως 54,75 V |
| Συνιστώμενη τάση φόρτισης | 510,75 V |
| Συνιστώμενη τάση διακοπής εκφόρτωσης | 45 V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 0.5C |
| Μέγεθος ομάδας μονάδας (D*W*H) | 425*700*864 mm |
| Μονάδα βάρους ομάδας | 199 κιλά |
| Τρόπος επικοινωνίας | CAN/485/Bluetooth |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 60°C (Συστήνεται 10°C έως 35°C) |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 65°C (Συστήνεται 10°C έως 35°C) |
| Η υγρασία | < 85% RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP20 |
| Μέθοδος ψύξης | Φυσική ψύξη αέρα |
| Ζωή κύκλου | ≥ 5000 κύκλοι |
| Πρότυπα ασφαλείας | CE, UN38.3, MSDS |