| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $2400-2600 |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
با گسترش انعطاف پذیر و معماری قابل انباشت برای برنامه های ذخیره سازی PV مسکونی.
این سیستم باتری پیشرفته دارای یک طراحی انباشته با قابلیت های انعطاف پذیر گسترش و یک عامل فرم زیبایی دوست داشتنی است.سیستم ارائه می دهد یک دکمه راه اندازی و سیم کشی سمت پنهان برای راحتی مشتریبا سازگاری مستقیم برای پروتکل های اصلی اینورتر و استراتژی های جامع حفاظت چند سطحی،این سیستم عملکرد ایمن را برای کاربردهای ذخیره سازی انرژی کوچک تجاری و مسکونی تضمین می کند..
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | CH-GLV1-P15 |
| مدل ماژول باتری | LFP48V/100Ah |
| انرژی اسمی ماژول باتری | 4.8 کیلووات ساعت |
| ولتاژ نامی | ۴۸ ولت |
| تعداد ماژول های سلول در یک خوشه واحد | 3 |
| انرژی باتری تک کلستر | 14.4 کیلووات ساعت |
| حداکثر تعداد خوشه های موازی | 8 |
| محدوده ولتاژ کار | ۴۲-۵۴٫۷۵ ولت |
| ولتاژ شارژ توصیه شده | 51.75 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه توصیه شده | ۴۵ ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 0.5C |
| اندازه گروه واحد (D*W*H) | ۴۲۵*۷۰۰*۸۶۴ میلی متر |
| وزن واحد خوشه | 199 کیلوگرم |
| حالت ارتباط | CAN/485/بلوتوث |
| دمای کار | -30°C تا 60°C (ترشيح داده شده 10°C تا 35°C) |
| دمای ذخیره سازی | -20°C تا 65°C (ترجمه شده 10°C تا 35°C) |
| رطوبت | <85% RH |
| سطح حفاظت | IP20 |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوای طبیعی |
| طول عمر چرخه | ≥5000 چرخه |
| استانداردهای ایمنی | CE، UN38.3، MSDS |