| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $4100-4300 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Μοντέλο | CH--GLV2-P30 |
|---|---|
| Μοντέλο Μονάδας Μπαταρίας | LFP48V/200Ah |
| Ονομαστική Ενέργεια Μονάδας Μπαταρίας | 9.6 kWh |
| Ονομαστική Τάση | 48V |
| Αριθμός Μονάδων Κυψελών σε Μία Συστοιχία | 3 |
| Ενέργεια Μπαταρίας Μίας Συστοιχίας | 28.8 kWh |
| Μέγιστος Αριθμός Συστοιχιών σε Παράλληλη Σύνδεση | 8 |
| Εύρος Τάσης Λειτουργίας | 42-54.75V |
| Προτεινόμενη Τάση Φόρτισης | 51.75V |
| Προτεινόμενη Τάση Αποκοπής Εκφόρτισης | 45V |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης/Εκφόρτισης | 0.5C |
| Μέγεθος Μονάδας Συστοιχίας (Β*Π*Υ) | 479*700*1128 mm |
| Βάρος Μονάδας Συστοιχίας | 324 kg |
| Λειτουργία Επικοινωνίας | CAN/485/Bluetooth |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C έως 60°C (Προτεινόμενη: 10°C έως 35°C) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 65°C (Προτεινόμενη: 10°C έως 35°C) |
| Υγρασία | <85% RH |
| Επίπεδο Προστασίας | IP20 |
| Μέθοδος Ψύξης | Φυσική Ψύξη Αέρα |
| Κύκλος Ζωής | ≥5000 κύκλοι |
| Πρότυπα Ασφαλείας | CE, UN38.3, MSDS |