| Model | CH--GLV1-P20 |
|---|---|
| Batterijmodule Model | LFP48V/100Ah |
| Nominale Energie Batterijmodule | 4,8 kWh |
| Nominale Spanning | 48 V |
| Aantal Celmodules in Enkel Cluster | 4 |
| Energie Enkel Cluster Batterij | 19,2 kWh |
| Maximaal Aantal Clusters Parallel | 8 |
| Bedrijfsspanningsbereik | 42-54,75 V |
| Aanbevolen Laadspanning | 51,75 V |
| Aanbevolen Ontlaadafsluitspanning | 45 V |
| Maximale Laad-/Ontlaadstroom | 0,5C |
| Afmetingen Enkel Cluster (D×B×H) | 425×700×1056 mm |
| Gewicht Enkel Cluster | 254 kg |
| Communicatiemodus | CAN/485/Bluetooth |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 60°C (Aanbevolen: 10°C tot 35°C) |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 65°C (Aanbevolen: 10°C tot 35°C) |
| Vochtigheid | <85% RV |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Koelmethode | Natuurlijke Luchtkoeling |
| Levensduur Cyclus | ≥5000 cycli |
| Veiligheidsnormen | CE, UN38.3, MSDS |