| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $3200-3400 |
| Μοντέλο | CH--GLV1-P20 |
|---|---|
| Μοντέλο Μονάδας Μπαταρίας | LFP48V/100Ah |
| Ονομαστική Ενέργεια Μονάδας Μπαταρίας | 4,8 kWh |
| Ονομαστική Τάση | 48 V |
| Αριθμός Μονάδων Κυψελών σε Μία Συστοιχία | 4 |
| Ενέργεια Μπαταρίας Μίας Συστοιχίας | 19,2 kWh |
| Μέγιστος Αριθμός Συστοιχίων σε Παράλληλη Σύνδεση | 8 |
| Εύρος Τάσης Λειτουργίας | 42-54,75 V |
| Προτεινόμενη Τάση Φόρτισης | 51,75 V |
| Προτεινόμενη Τάση Αποκοπής Εκφόρτισης | 45 V |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης/Εκφόρτισης | 0,5C |
| Μέγεθος Μονάδας Συστοιχίας (Βάθος×Πλάτος×Ύψος) | 425×700×1056 mm |
| Βάρος Μονάδας Συστοιχίας | 254 kg |
| Λειτουργία Επικοινωνίας | CAN/485/Bluetooth |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C έως 60°C (Συνιστώμενη: 10°C έως 35°C) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 65°C (Συνιστώμενη: 10°C έως 35°C) |
| Υγρασία | <85% RH |
| Επίπεδο Προστασίας | IP20 |
| Μέθοδος Ψύξης | Φυσική Ψύξη Αέρα |
| Κύκλος Ζωής | ≥5000 κύκλοι |
| Πρότυπα Ασφαλείας | CE, UN38.3, MSDS |