| Model | CH-GLV1-P20 |
|---|---|
| Pil Modülü Modeli | LFP48V/100Ah |
| Pil Modülü Adli Enerji | 4.8 kWh |
| Adlık Voltaj | 48 V |
| Tek Klüsterdeki Hücre Modül Sayısı | 4 |
| Tek Klüsterli Pil Enerjisi | 19.2 kWh |
| Paralel grupların maksimum sayısı | 8 |
| Çalışma gerilim aralığı | 42-54.75 V |
| Önerilen Şarj Voltajı | 51.75 V |
| Önerilen Serbestleme Kesme Voltajı | 45 V |
| Maksimum Şarj/Açış Akımı | 0.5C |
| Birim kümesi boyutu (D × W × H) | 425×700×1056 mm |
| Birim kümesi ağırlığı | 254 kg |
| İletişim Modu | CAN/485/Bluetooth |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C -60°C (Önerilen: 10°C -35°C) |
| Depolama sıcaklığı | -20°C'den 65°C'ye kadar (Önerilen: 10°C'den 35°C'ye kadar) |
| Nemlilik | < 85% RH |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Soğutma yöntemi | Doğal Hava Soğutma |
| Döngü Yaşamı | ≥5000 döngü |
| Güvenlik Standartları | CE, UN38.3, MSDS |