| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1800-2000 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
Deze op de muur gemonteerde energiecentrale voor huishoudens combineert een batterijcapaciteit van 10,44 kWh met een omvormer van 5 kW en PV-invoer in één compacte eenheid.Ontworpen om het eigen verbruik van zonne-energie voor residentiële toepassingen te optimaliseren, biedt het een betrouwbare back-up van stroom voor villa's en thuiskantoren met een snelle 20 ms netoverdracht tijdens stroomstortingen.
| Batterijgegevens | |
|---|---|
| Model | W5-10K |
| Cellenchemie | LFP/102Ah |
| Nominale energie | 100,44 kWh |
| Configuratie van het pakket | 2P16S |
| Nominale spanning | 51.2V |
| Werkspanningsbereik | 44.8-57.6VDC |
| PV-invoer | |
| Max. PV-invoervermogen | 5,000W |
| Max. PV-invoerspanning | 500 V |
| MPPT-spanningsbereik | 150-500V |
| Startspanning | Deeltjes |
| Aantal MPPT's | 1 |
| Max. PV-invoerstroom per MPPT | 60A |
| AC Input & Output | |
| Nominale invoer/uitvoervermogen | 5,000W |
| Nominale invoer-/uitvoerspanning | 220V/230V/240V (aanpasbaar) |
| Nominale wisselstroomfrequentie | 50/60 Hz. |
| Max. Uitgangsstroom | 22A |
| Totale harmonische vervorming (THDi) | < 3% |
| Power Factor. | 0.8 Leidt tot 0.8 achterstand |
| Tijd voor het overbrengen van het net | 20 ms |
| Netverbinding | Eénfase |
| Algemene gegevens | |
| Afmetingen (W × D × H) | 600×163×1.005 mm |
| Gewicht | 108 kg |
| Hoogte | 4,000m (verlaging boven 1000m) |
| Afbeelding | LCD-scherm |
| Veiligheid | Bescherming tegen hoge/laagspanning, kortsluitbescherming, overbelastingbescherming |
| BMS-communicatie | De in punt 1 vermelde gegevens worden gebruikt. |
| IP-classificatie | IP21 |
| Werktemperatuur | -15°C tot 60°C (batterij: 0°C tot 40°C) |
| Relatieve luchtvochtigheid | 20% tot 95% (geen condensatie) |
| Levenscyclus | 6,000 Cycli |
| Installatiemethode | Wandmontage |
| Certificeringen | CE, RoHS, UN38.3 |
Dit alles-in-één energieopslagsysteem biedt een alomvattende oplossing voor energiebeheer in woningen, waarbij hoge efficiëntie, betrouwbaarheid,en slimme connectiviteit in een ruimtebesparend muurmontageontwerp.