| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $1800-2000 |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، وسترن یونیون، T/T |
این مرکز انرژی خانه نصب شده بر روی دیوار، ظرفیت باتری 10.44 کیلو وات با یک اینورتر 5 کیلو وات و ورودی PV را در یک واحد فشرده ترکیب می کند.طراحی شده برای بهینه سازی مصرف خود خورشیدی برای کاربردهای مسکونی، این سیستم پشتیبان برق قابل اعتماد را برای ویلاها و دفاتر خانگی با زمان انتقال سریع 20ms به شبکه در حین قطع برق فراهم می کند.
| اطلاعات باتری | |
|---|---|
| مدل | W5-10K |
| شیمی سلولی | LFP/102Ah |
| انرژی نامی | 10.44kWh |
| پیکربندی | 2P16S |
| ولتاژ نامی | 51.2V |
| محدوده ولتاژ کار | 44.8-57.6VDC |
| ورودی PV | |
| حداکثر قدرت ورودی PV | 5،000W |
| حداکثر ولتاژ ورودی PV | 500 ولت |
| محدوده ولتاژ MPPT | 150 تا 500 ولت |
| ولتاژ راه اندازی | ۳۷۰ ولت |
| تعداد MPPT ها | 1 |
| حداکثر جریان ورودی PV در هر MPPT | 60A |
| ورودی و خروجی AC | |
| قدرت ورودی/خرید نامی | 5،000W |
| ولتاژ ورودی/خرید نامی | 220 ولت/230 ولت/240 ولت (تنظیم پذیر) |
| فرکانس نامی AC | 50/60 هرتز |
| حداکثر جریان خروجی | 22A |
| تحریف هارمونیک کل (THDi) | <3٪ |
| فاکتور قدرت | 0.8 به 0.8 عقب نشینی منجر می شود |
| زمان انتقال شبکه | 20ms |
| اتصال شبکه | فاز تک |
| اطلاعات عمومی | |
| ابعاد (W × D × H) | 600×163×1,005 میلی متر |
| وزن | ۱۰۸ کیلوگرم |
| ارتفاع | 4,000m (از 1000m بالاتر) |
| نمايش | صفحه نمایش ال سی دی |
| حفاظت از ایمنی | حفاظت از ولتاژ بالا / زیر ولتاژ، محافظت از مدار کوتاه، محافظت از بیش از حد |
| ارتباطات BMS | CAN/RS485 |
| رتبه بندی IP | IP21 |
| دمای کار | -15°C تا 60°C |
| رطوبت نسبی | 20٪ تا 95٪ (بدون فشرده سازی) |
| طول عمر چرخه | 6،000 چرخه |
| روش نصب | نصب شده روی دیوار |
| گواهینامه | CE، RoHS، UN38.3 |
این سیستم ذخیره سازی انرژی همه در یک یک راه حل جامع برای مدیریت انرژی مسکونی را فراهم می کند، با ترکیب کارایی بالا، قابلیت اطمینان،و اتصال هوشمند در یک طراحی دیوار نصب شده صرفه جویی در فضا.