| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $1800-2000 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,Western Union,T/T |
Αυτός ο επιτοίχιος οικιακός κόμβος ενέργειας συνδυάζει χωρητικότητα μπαταρίας 10.44kWh με μετατροπέα 5kW και είσοδο Φ/Β σε μία συμπαγή μονάδα. Σχεδιασμένο για τη βελτιστοποίηση της αυτοκατανάλωσης ηλιακής ενέργειας για οικιακές εφαρμογές, παρέχει αξιόπιστη εφεδρική τροφοδοσία για βίλες και οικιακά γραφεία με ταχεία μεταγωγή δικτύου 20ms κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος.
| Δεδομένα Μπαταρίας | |
|---|---|
| Μοντέλο | W5-10K |
| Χημεία Κυψέλης | LFP/102Ah |
| Ονομαστική Ενέργεια | 10.44kWh |
| Διαμόρφωση Πακέτου | 2P16S |
| Ονομαστική Τάση | 51.2V |
| Εύρος Τάσης Λειτουργίας | 44.8-57.6VDC |
| Είσοδος Φ/Β | |
| Μέγ. Ισχύς Εισόδου Φ/Β | 5,000W |
| Μέγ. Τάση Εισόδου Φ/Β | 500V |
| Εύρος Τάσης MPPT | 150-500V |
| Τάση Εκκίνησης | 370V |
| Αριθμός MPPT | 1 |
| Μέγ. Ρεύμα Εισόδου Φ/Β ανά MPPT | 60A |
| Είσοδος & Έξοδος AC | |
| Ονομαστική Ισχύς Εισόδου/Εξόδου | 5,000W |
| Ονομαστική Τάση Εισόδου/Εξόδου | 220V/230V/240V (Ρυθμιζόμενη) |
| Ονομαστική Συχνότητα AC | 50/60Hz |
| Μέγ. Ρεύμα Εξόδου | 22A |
| Ολική Αρμονική Παραμόρφωση (THDi) | <3% |
| Συντελεστής Ισχύος | 0.8 Προπορευόμενο έως 0.8 Υστερούντα |
| Χρόνος Μεταγωγής Δικτύου | 20ms |
| Σύνδεση Δικτύου | Μονοφασικό |
| Γενικά Δεδομένα | |
| Διαστάσεις (Π×Β×Υ) | 600×163×1,005mm |
| Βάρος | 108kg |
| Υψόμετρο | 4,000m (Μείωση ισχύος πάνω από 1,000m) |
| Οθόνη | Οθόνη LCD |
| Προστασία Ασφαλείας | Προστασία Υψηλής/Χαμηλής Τάσης, Προστασία Βραχυκυκλώματος, Προστασία Υπερφόρτωσης |
| Επικοινωνία BMS | CAN/RS485 |
| Βαθμός Προστασίας IP | IP21 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -15°C έως 60°C (Μπαταρία: 0°C έως 40°C) |
| Σχετική Υγρασία | 20% έως 95% (Χωρίς Συμπύκνωση) |
| Κύκλος Ζωής | 6,000 Κύκλοι |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Επιτοίχια |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS, UN38.3 |
Αυτό το σύστημα αποθήκευσης ενέργειας όλα-σε-ένα παρέχει μια ολοκληρωμένη λύση για τη διαχείριση οικιακής ενέργειας, συνδυάζοντας υψηλή απόδοση, αξιοπιστία και έξυπνη συνδεσιμότητα σε έναν επιτοίχιο σχεδιασμό που εξοικονομεί χώρο.