| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $3000-3200 |
| شرایط پرداخت: | D/P ، L/C ، D/A ، T/T ، Western Union |
| اطلاعات باتری | |
|---|---|
| مدل | W5-20K |
| شیمی سلولی | LFP/102Ah |
| انرژی نامی (kWh) | 20.88kWh |
| پیکربندی | 4P16S |
| ولتاژ نامی (V) | 51.2V |
| محدوده ولتاژ کار (VDC) | 44.8-57.6VDC |
| ورودی PV | |
| حداکثر قدرت ورودی PV (W) | 5،000W |
| حداکثر ولتاژ ورودی PV (V) | 500 ولت |
| محدوده ولتاژ MPPT (V) | 150 تا 500 ولت |
| ولتاژ راه اندازی (V) | ۳۷۰ ولت |
| تعداد MPPT ها (Pcs) | 1 |
| حداکثر جریان ورودی PV در هر MPPT (A) | 60A |
| ورودی و خروجی AC | |
| قدرت ورودی/خرید نامی (W) | 5،000W |
| ولتاژ ورودی/خرید نامی (V) | 220 ولت/230 ولت/240 ولت (تنظیم پذیر) |
| فرکانس نامی AC (Hz) | 50/60 هرتز |
| حداکثر جریان خروجی (A) | 22A |
| تحریف هارمونیک کل (THDi) | <3٪ |
| فاکتور قدرت | 0.8 به 0.8 عقب نشینی منجر می شود |
| زمان انتقال شبکه (ms) | 20ms |
| اتصال شبکه | فاز تک |
| اطلاعات عمومی | |
| ابعاد (W*D*H) (ملی متر) | 600*163*1705 |
| وزن (کیلوگرم) | 202.4 |
| ارتفاع (m) | 4,000m (از 1000m بالاتر) |
| نمايش | صفحه نمایش ال سی دی |
| حفاظت از ایمنی | حفاظت از ولتاژ بالا / زیر ولتاژ، محافظت از مدار کوتاه، محافظت از بیش از حد |
| ارتباطات BMS | CAN/RS485 |
| رتبه بندی IP | IP21 |
| دمای کار (°C) | -15~60°C (باتری: 0~40°C) |
| رطوبت نسبی | 20٪ تا 95٪ (بدون فشرده سازی) |
| طول عمر چرخه | 6،000 چرخه |
| روش نصب | نصب شده روی دیوار |
| گواهینامه | CE، RoHS، UN38.3 |