| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $3000-3200 |
| Ödeme Koşulları: | D/P, L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Batarya Verileri | |
|---|---|
| Model | W5-20K |
| Hücre Kimyası | LFP/102Ah |
| Nominal Enerji (kWh) | 20,88kWh |
| Paket Yapılandırması | 4P16S |
| Nominal Voltaj (V) | 51,2V |
| Çalışma Voltaj Aralığı (VDC) | 44,8-57,6VDC |
| PV Girişi | |
| Maks. PV Giriş Gücü (W) | 5.000W |
| Maks. PV Giriş Voltajı (V) | 500V |
| MPPT Voltaj Aralığı (V) | 150-500V |
| Başlangıç Voltajı (V) | 370V |
| MPPT Sayısı (Adet) | 1 |
| Maks. MPPT Başına PV Giriş Akımı (A) | 60A |
| AC Giriş ve Çıkış | |
| Nominal Giriş/Çıkış Gücü (W) | 5.000W |
| Nominal Giriş/Çıkış Voltajı (V) | 220V/230V/240V (Ayarlanabilir) |
| Nominal AC Frekansı (Hz) | 50/60Hz |
| Maks. Çıkış Akımı (A) | 22A |
| Toplam Harmonik Bozulma (THDi) | <%3 |
| Güç Faktörü | 0,8 Önde - 0,8 Geri |
| Şebeke Aktarım Süresi (ms) | 20ms |
| Şebeke Bağlantısı | Tek Faz |
| Genel Veriler | |
| Boyutlar (G*D*Y) (mm) | 600x163x1.705 |
| Ağırlık (kg) | 202,4 |
| Rakım (m) | 4.000m (1.000m üzeri için düşüş) |
| Ekran | LCD Ekran |
| Güvenlik Koruması | Yüksek/Düşük Voltaj Koruması, Kısa Devre Koruması, Aşırı Yük Koruması |
| BMS İletişimi | CAN/RS485 |
| IP Derecesi | IP21 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃) | -15~60℃ (Batarya: 0~40℃) |
| Bağıl Nem | %20~%95 (Yoğuşmasız) |
| Çevrim Ömrü | 6.000 Döngü |
| Kurulum Yöntemi | Duvara Monte |
| Sertifikalar | CE, RoHS, UN38.3 |