| MOQ: | 1 |
| Cena: | $3000-3200 |
| Warunki płatności: | D/P, L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Dane akumulatora | |
|---|---|
| Model | W5-20K |
| Chemia ogniw | LFP/102Ah |
| Znamionowa energia (kWh) | 20,88 kWh |
| Konfiguracja pakietu | 4P16S |
| Napięcie znamionowe (V) | 51,2 V |
| Zakres napięcia roboczego (VDC) | 44,8-57,6 VDC |
| Wejście PV | |
| Maks. moc wejściowa PV (W) | 5000 W |
| Maks. napięcie wejściowe PV (V) | 500 V |
| Zakres napięcia MPPT (V) | 150-500 V |
| Napięcie rozruchowe (V) | 370 V |
| Liczba MPPT (szt.) | 1 |
| Maks. prąd wejściowy PV na MPPT (A) | 60 A |
| Wejście i wyjście AC | |
| Znamionowa moc wejściowa/wyjściowa (W) | 5000 W |
| Znamionowe napięcie wejściowe/wyjściowe (V) | 220 V/230 V/240 V (regulowane) |
| Znamionowa częstotliwość AC (Hz) | 50/60 Hz |
| Maks. prąd wyjściowy (A) | 22 A |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THDi) | <3% |
| Współczynnik mocy | 0,8 indukcyjny do 0,8 pojemnościowego |
| Czas przełączania sieci (ms) | 20 ms |
| Podłączenie do sieci | Jednofazowe |
| Dane ogólne | |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) (mm) | 600x163x1705 |
| Waga (kg) | 202,4 |
| Wysokość n.p.m. (m) | 4000 m (Redukcja mocy powyżej 1000 m) |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed wysokim/niskim napięciem, zabezpieczenie przed zwarciem, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Komunikacja BMS | CAN/RS485 |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Temperatura pracy (℃) | -15~60℃ (Akumulator: 0~40℃) |
| Wilgotność względna | 20%~95% (bez kondensacji) |
| Żywotność cyklu | 6000 cykli |
| Metoda instalacji | Montaż na ścianie |
| Certyfikaty | CE, RoHS, UN38.3 |