| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $2000-3000 |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | CH-GLV1-P10 |
| Batterijmodule Model | LFP48V/100Ah |
| Nominale Energie Batterijmodule | 4,8 kWh |
| Nominale Spanning | 48V |
| Aantal Celmodules in Enkele Cluster | 2 |
| Energie Enkele Cluster Batterij | 9,6 kWh |
| Maximaal Aantal Clusters Parallel | 8 |
| Bedrijfsspanningsbereik | 42-54,75V |
| Aanbevolen Laadspanning | 51,75V |
| Aanbevolen Ontlaadafsluitspanning | 45V |
| Maximale Laad-/Ontlaadstroom | 0,5C |
| Afmetingen Enkele Cluster (D×B×H) | 425×700×672 mm |
| Gewicht Enkele Cluster | 145 kg |
| Communicatiemodus | CNA/485/Bluetooth |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 60°C (Aanbevolen 10-35°C) |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 65°C (Aanbevolen 10-35°C) |
| Vochtigheid | <85% RH |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Koelmethode | Natuurlijke Luchtkoeling |
| Levensduur Cycli | ≥5000 cycli |
| Veiligheidsnormen | CE, UN38.3, MSDS |