| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $2000-3000 |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | CH-GLV1-P10 |
| Pil Modülü Modeli | LFP48V/100Ah |
| Pil Modülü Adli Enerji | 4.8 kWh |
| Adlık Voltaj | 48V |
| Tek Klüsterdeki Hücre Modül Sayısı | 2 |
| Tek Klüsterli Pil Enerjisi | 9.6 kWh |
| Paralel grupların maksimum sayısı | 8 |
| Çalışma gerilim aralığı | 42-54.75V |
| Önerilen Şarj Voltajı | 51.75V |
| Önerilen Serbestleme Kesme Voltajı | 45V |
| Maksimum Şarj/Açış Akımı | 0.5C |
| Birim kümesi boyutu (D × W × H) | 425×700×672 mm |
| Birim kümesi ağırlığı | 145 kg |
| İletişim Modu | CNA/485/Bluetooth |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C'den 60°C'ye kadar (Önerilen 10-35°C) |
| Depolama sıcaklığı | -20°C'den 65°C'ye kadar (Önerilen 10-35°C) |
| Nemlilik | < 85% RH |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Soğutma yöntemi | Doğal Hava Soğutma |
| Döngü Yaşamı | ≥5000 döngü |
| Güvenlik Standartları | CE, UN38.3, MSDS |