| MOQ: | 1 |
| Cena: | $2000-3000 |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | CH-GLV1-P10 |
| Model modułu akumulatora | LFP48V/100Ah |
| Moduł akumulatora Energia nominalna | 40,8 kWh |
| Napęd nominalny | 48 V |
| Liczba modułów komórkowych w pojedynczym klastrze | 2 |
| Energia z pojedynczych akumulatorów | 90,6 kWh |
| Maksymalna liczba klastrów równoległych | 8 |
| Zakres napięcia roboczego | 42-54,75 V |
| Zalecane napięcie ładowania | 51.75V |
| Zalecane napięcie ograniczające rozładowanie | 45 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 0.5C |
| Wielkość klastra jednostkowego (D×W×H) | 425 × 700 × 672 mm |
| Waga klastra jednostkowego | 145 kg |
| Tryb komunikacji | CNA/485/Bluetooth |
| Temperatura pracy | -30°C do 60°C (zalecane 10-35°C) |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 65°C (zalecane 10-35°C) |
| wilgotność | < 85% RH |
| Poziom ochrony | IP20 |
| Metoda chłodzenia | Naturalne chłodzenie powietrzem |
| Żywotność cyklu | ≥ 5000 cykli |
| Normy bezpieczeństwa | CE, UN38.3, MSDS |