| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $2000-3000 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | Χ-GLV1-P10 |
| Πρότυπο μονάδας μπαταρίας | LFP48V/100Ah |
| Ονομαστική ενέργεια της μονάδας μπαταρίας | 40,8 kWh |
| Διορισμένη τάση | 48V |
| Αριθμός μονάδων κυττάρων σε ενιαία συστάδα | 2 |
| Ενέργεια από μπαταρίες με ενιαία συστοιχία | 90,6 kWh |
| Μέγιστος αριθμός ομάδων παράλληλα | 8 |
| Πεδίο τάσης λειτουργίας | 42-54,75V |
| Συνιστώμενη τάση φόρτισης | 51.75V |
| Συνιστώμενη τάση διακοπής εκφόρτωσης | 45V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 0.5C |
| Μέγεθος ομάδας μονάδων (D × W × H) | 425 × 700 × 672 mm |
| Μονάδα βάρους ομάδας | 145 κιλά |
| Τρόπος επικοινωνίας | CNA/485/Bluetooth |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 60°C (Συστήνεται 10-35°C) |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 65°C (Συστήνεται 10-35°C) |
| Η υγρασία | < 85% RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP20 |
| Μέθοδος ψύξης | Φυσική ψύξη αέρα |
| Ζωή κύκλου | ≥ 5000 κύκλοι |
| Πρότυπα ασφαλείας | CE, UN38.3, MSDS |