| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1600-1800 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH--LVWES15-G1 |
| Type batterij | LiFePO4 |
| Nominale energie | 14.34 kWh |
| Nominale capaciteit | 280 Ah |
| Scalabiliteit | Parallelle aansluiting tot 16 eenheden |
| Nominale spanning | 51.2 V |
| Werkspanning | 43.2-57.6 V |
| Aanbevolen laad-/ontladingsstroom | 140 A |
| Maximale lading/ontladingstroom | 200 A |
| Aanbevolen ontladingsdiepte | ≤ 90% |
| Afmetingen (W/H/D) | 520 * 680 * 232 mm |
| Gewicht | 114 kg |
| IP-classificatie | IP20 |
| Werktemperatuur | Laad: 0-55°C / ontlading: -20-55°C |
| Bergingstemperatuur | -20-35°C |
| Levenscyclus | ≥ 8000 cycli (25 ± 2°C, 0,5C/0,5C, 70% EOL) |
| Installatie | Wand- of vloermontage (optioneel) |
| Communicatie | De in punt 3.4.1 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op: |
| Garantie | 10 jaar |
| Certificeringen | IEC 62619-CB, CE, UN38.3 |
| Compatibele omvormers | SMA, VICTRON, SE, DEYE, SOLIS, GOODWE, GROWATT, LUXPOWERTEK, SENERGY, SRD, enz. |