| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $1600-1800 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Σχήμα | Χ-LVWES15-G1 |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Κατηγορία ενέργειας | 140,34 kWh |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 280 Αχ |
| Δυνατότητα κλιμακώσεως | Παράλληλη σύνδεση έως 16 μονάδες |
| Ονομαστική τάση | 51.2 V |
| Δραστηριακή τάση | 43.2-57.6 V |
| Συνιστώμενο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 140 Α |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 200 A |
| Συνιστώμενο βάθος εκκένωσης | ≤ 90% |
| Μέγεθος (W/H/D) | 520 * 680 * 232 mm |
| Βάρος | 114 κιλά |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP20 |
| Θέρμανση λειτουργίας | Τόπος φόρτισης: 0-55°C / έκπτωση: -20-55°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20-35°C |
| Ζωή κύκλου | ≥8000 κύκλοι (25±2°C, 0,5C/0,5C, 70% EOL) |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευή με τοίχο ή πάτωμα (προαιρετικά τροχούς) |
| Επικοινωνία | Οδηγία 2009/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2009, για την τροποποίηση της οδηγίας 2009/72/ΕΚ (ΕΕ L 347 της 20.12.2010, σ. 1). |
| Εγγύηση | 10 έτη |
| Πιστοποιητικά | Δοκιμαστικό υλικό3 |
| Συμβατοί μετατροπείς | SMA, VICTRON, SE, DEYE, SOLIS, GOODWE, GROWATT, LUXPOWERTEK, SENERGY, SRD κλπ. |