| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $1600-1800 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model | CH--LVWES15-G1 |
| Batarya Tipi | LiFePO4 |
| Nominal Enerji | 14.34 kWh |
| Nominal Kapasite | 280 Ah |
| Ölçeklenebilirlik | 16 adede kadar paralel bağlantı |
| Nominal Voltaj | 51.2 V |
| Çalışma Voltajı | 43.2-57.6 V |
| Önerilen Şarj/Deşarj Akımı | 140 A |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 200 A |
| Önerilen Deşarj Derinliği | ≤90% |
| Boyutlar (G/Y/D) | 520 * 680 * 232 mm |
| Ağırlık | 114 kg |
| IP Derecesi | IP20 |
| Çalışma Sıcaklığı | Şarj: 0-55°C / Deşarj: -20-55°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20-35°C |
| Döngü Ömrü | ≥8000 döngü (25±2°C, 0.5C/0.5C, %70 EOL) |
| Kurulum | Duvara Monte/Yere Monte (opsiyonel tekerlekler) |
| İletişim | CAN2.0/RS485 |
| Garanti | 10 yıl |
| Sertifikalar | IEC62619-CB, CE, UN38.3 |
| Uyumlu İnvertörler | SMA, VICTRON, SE, DEYE, SOLIS, GOODWE, GROWATT, LUXPOWERTEK, SENERGY, SRD, vb. |