| MOQ: | 1 |
| Cena: | $1600-1800 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH--LVWES15-G1 |
| Typ akumulatora | LiFePO4 |
| Energia znamionowa | 14,34 kWh |
| Pojemność znamionowa | 280 Ah |
| Skalowalność | Połączenie równoległe do 16 jednostek |
| Napięcie znamionowe | 51,2 V |
| Napięcie robocze | 43,2-57,6 V |
| Zalecany prąd ładowania/rozładowania | 140 A |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 200 A |
| Zalecana głębokość rozładowania | ≤90% |
| Wymiary (szer./wys./gł.) | 520 * 680 * 232 mm |
| Waga | 114 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Temperatura pracy | Ładowanie: 0-55°C / Rozładowanie: -20-55°C |
| Temperatura przechowywania | -20-35°C |
| Żywotność cyklu | ≥8000 cykli (25±2°C, 0,5C/0,5C, 70% EOL) |
| Instalacja | Montaż ścienny/podłogowy (opcjonalne kółka) |
| Komunikacja | CAN2.0/RS485 |
| Gwarancja | 10 lat |
| Certyfikaty | IEC62619-CB, CE, UN38.3 |
| Kompatybilne falowniki | SMA, VICTRON, SE, DEYE, SOLIS, GOODWE, GROWATT, LUXPOWERTEK, SENERGY, SRD itp. |