| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $3000-3200 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | W5-20K |
|---|---|
| Celchemie | LFP/102Ah |
| Nominaal Energie | 20,88 kWh |
| Pakketconfiguratie | 4P16S |
| Nominale Spanning | 51,2V |
| Bedrijfsspanningsbereik | 44,8-57,6VDC |
| Max. PV-ingangsvermogen | 5.000W |
|---|---|
| Max. PV-ingangsspanning | 500V |
| MPPT Spanningsbereik | 150-500V |
| Opstartspanning | 370V |
| Aantal MPPT's | 1 |
| Max. PV-ingangsstroom per MPPT | 60A |
| Nominaal Ingangs-/Uitgangsvermogen | 5.000W |
|---|---|
| Nominale Ingangs-/Uitgangsspanning | 220V/230V/240V (Instelbaar) |
| Nominale AC-frequentie | 50/60Hz |
| Max. Uitgangsstroom | 22A |
| Totale Harmonische Vervorming (THDi) | <3% |
| Vermogensfactor | 0,8 Leidend tot 0,8 Vertraagd |
| Netovergangstijd | 20ms |
| Netverbinding | Eenfasig |
| Afmetingen (B×D×H) | 600×163×1.705 mm |
|---|---|
| Gewicht | 202,4 kg |
| Hoogte | 4.000m (Vermindering boven 1.000m) |
| Display | LCD Display |
| Veiligheidsbescherming | Hoge/Lage Spanningsbeveiliging, Kortsluitingsbeveiliging, Overbelastingsbeveiliging |
| BMS Communicatie | CAN/RS485 |
| IP-classificatie | IP21 |
| Bedrijfstemperatuur | -15~60℃ (Batterij: 0~40℃) |
| Relatieve Vochtigheid | 20%~95% (Niet-condenserend) |
| Levensduur cycli | 6.000 Cycli |
| Installatiemethode | Wandmontage |
| Certificeringen | CE, RoHS, UN38.3 |