| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $3000-3200 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model | W5-20K |
|---|---|
| Hücre Kimyası | LFP/102Ah |
| İsimlendirilmiş Enerji | 20.88kWh |
| Paket Yapılandırması | 4P16S |
| Adlık Voltaj | 51.2V |
| Çalışma gerilim aralığı | 44.8-57.6VDC |
| Maks. PV Giriş Gücü | 5,000W |
|---|---|
| Maks. PV Giriş Voltajı | 500V |
| MPPT Voltaj Aralığı | 150-500V |
| Başlangıç Voltajı | 370V |
| MPPT sayısı | 1 |
| MPPT başına maksimum PV Giriş Akımı | 60A |
| Adlık giriş/çıkış gücü | 5,000W |
|---|---|
| Adlık Girdi/Giriş Voltajı | 220V/230V/240V (Ayarlanabilir) |
| Rütbeli AC Frekansı | 50/60Hz |
| Max. Çıkış Akımı | 22A |
| Toplam Harmonik Distorsiyon (THDi) | % 3 |
| Güç faktörü | 0.8 0.8 Gecikme |
| Şebeke Transfer Zamanı | 20ms |
| Şebeke Bağlantısı | Tek Fazlı |
| Boyutlar (W × D × H) | 600×163×1.705 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 202.4 kg |
| Yükseklik | 4,000m (1,000m'den fazla düşüş) |
| Görüntüle | LCD Ekranı |
| Güvenlik Koruması | Yüksek / Alt Voltaj Koruması, Kısa devre Koruması, Aşırı yük koruması |
| BMS İletişim | CAN/RS485 |
| IP derecelendirme | IP21 |
| Çalışma sıcaklığı | -15~60°C (Piller: 0~40°C) |
| Nitelikli Nemlilik | %20~95% (Kondansiyon yok) |
| Döngü Yaşamı | 6,000 Döngüler |
| Kurulum Yöntemi | Duvara monte edilmiş |
| Sertifikalar | CE, RoHS, UN38.3 |