| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $2400-2600 |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Dit geavanceerde energieopslagsysteem heeft een stapelbaar ontwerp voor flexibele uitbreiding en een elegante esthetiek.het systeem communiceert rechtstreeks met de reguliere omvormerprotocollenEen uitgebreide multi-level batterijbeschermingsstrategieën en foutisolatie maatregelen zorgen voor een veilige werking voor kleine commerciële en huishoudelijke energieopslag toepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | CH-GLV1-P15 |
| Model van de batterijmodule | LFP48V/100Ah |
| Nominale energie van de batterijmodule | 40,8 kWh |
| Nominale spanning | 48 V |
| Aantal cellenmodules in één cluster | 3 |
| Energie uit een enkele clusterbatterij | 14.4 kWh |
| Maximaal aantal clusters in parallel | 8 |
| Werkspanningsbereik | 42-54,75 V |
| Aanbevolen laadspanning | 51.75V |
| Aanbevolen afsluitspanning voor ontlading | 45 V |
| Maximale lading/ontladingstroom | 0.5C |
| Grootte van de cluster van eenheden (D × W × H) | 425 × 700 × 864 mm |
| Gewicht van de cluster | 199 kg |
| Communicatiemodus | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat: |
| Werktemperatuur | -30°C tot 60°C (aanbevolen: 10°C tot 35°C) |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 65°C (aanbevolen: 10°C tot 35°C) |
| Vochtigheid | < 85% RH |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Koelmethode | Natuurlijke luchtkoeling |
| Levenscyclus | ≥ 5000 cycli |
| Veiligheidsnormen | CE, UN38.3, MSDS |