| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $2400-2600 |
| Ödeme Koşulları: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Bu gelişmiş konut enerji depolama sistemi esnek genişleme ve zarif estetik için yığılabilir bir tasarıma sahiptir.Sistem, ana akım inverter protokolleriyle doğrudan iletişim kurar.Kapsamlı çok seviyeli batarya koruma stratejileri ve hata yalıtım önlemleri, küçük ticari ve ev enerji depolama uygulamaları için güvenli çalışmayı sağlar.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | CH-GLV1-P15 |
| Pil Modülü Modeli | LFP48V/100Ah |
| Pil Modülü Adli Enerji | 4.8 kWh |
| Adlık Voltaj | 48V |
| Tek Klüsterdeki Hücre Modül Sayısı | 3 |
| Tek Klüsterli Pil Enerjisi | 14.4 kWh |
| Paralel Clusterlerin En Fazla sayısı | 8 |
| Çalışma gerilim aralığı | 42-54.75V |
| Önerilen Şarj Voltajı | 51.75V |
| Önerilen Serbestleme Kesme Voltajı | 45V |
| Maksimum Şarj/Açış Akımı | 0.5C |
| Birim kümesi boyutu (D × W × H) | 425×700×864 mm |
| Birim kümesi ağırlığı | 199 kg |
| İletişim Modu | CAN/485/Bluetooth |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C -60°C (Önerilen: 10°C -35°C) |
| Depolama sıcaklığı | -20°C'den 65°C'ye kadar (Önerilen: 10°C'den 35°C'ye kadar) |
| Nemlilik | < 85% RH |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Soğutma yöntemi | Doğal Hava Soğutma |
| Döngü Yaşamı | ≥5000 döngü |
| Güvenlik Standartları | CE, UN38.3, MSDS |