| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $2400-2600 |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Αυτό το προηγμένο οικιακό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας διαθέτει στοιβάζομενο σχεδιασμό για ευέλικτη επέκταση και κομψή αισθητική. Με εκκίνηση με ένα κουμπί και κρυφή καλωδίωση στα πλάγια για την ευκολία του πελάτη, το σύστημα επικοινωνεί απευθείας με τα κύρια πρωτόκολλα μετατροπέα. Ολοκληρωμένες στρατηγικές προστασίας μπαταριών πολλαπλών επιπέδων και μέτρα απομόνωσης σφαλμάτων διασφαλίζουν την ασφαλή λειτουργία για εφαρμογές αποθήκευσης ενέργειας μικρών εμπορικών και οικιακών χρήσεων.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | CH--GLV1-P15 |
| Μοντέλο Μονάδας Μπαταρίας | LFP48V/100Ah |
| Ονομαστική Ενέργεια Μονάδας Μπαταρίας | 4,8 kWh |
| Ονομαστική Τάση | 48V |
| Αριθμός Μονάδων Κυψελών σε Μία Συστοιχία | 3 |
| Ενέργεια Μπαταρίας Μίας Συστοιχίας | 14,4 kWh |
| Μέγιστος αριθμός Συστοιχίων σε Παράλληλη Σύνδεση | 8 |
| Εύρος Τάσης Λειτουργίας | 42-54,75V |
| Προτεινόμενη Τάση Φόρτισης | 51,75V |
| Προτεινόμενη Τάση Αποκοπής Εκφόρτισης | 45V |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης/Εκφόρτισης | 0,5C |
| Μέγεθος Μονάδας Συστοιχίας (Π×Π×Υ) | 425×700×864 mm |
| Βάρος Μονάδας Συστοιχίας | 199 kg |
| Λειτουργία Επικοινωνίας | CAN/485/Bluetooth |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C έως 60°C (Συνιστώμενη: 10°C έως 35°C) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 65°C (Συνιστώμενη: 10°C έως 35°C) |
| Υγρασία | <85% RH |
| Επίπεδο Προστασίας | IP20 |
| Μέθοδος Ψύξης | Φυσική Ψύξη Αέρα |
| Κύκλος Ζωής | ≥5000 κύκλοι |
| Πρότυπα Ασφαλείας | CE, UN38.3, MSDS |