| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1300-1500 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
![]()
| Model | CH--LVWES10-G1 |
|---|---|
| Type batterij | LiFePO4 |
| Nominale energie | 10.24 kWh |
| Nominale capaciteit | 200 Ah |
| Scalabiliteit | Parallelle aansluiting van maximaal 16 eenheden |
| Nominale spanning | 51.2 V |
| Werkspanning | 43.2 tot en met 58,4 V |
| Laad-/ontladingsstroom (aanbevolen) | 100 A |
| Laad-/ontladingsstroom (maximaal) | 200 A |
| Aanbevolen ontladingsdiepte | ≤ 90% |
| Afmetingen (W/H/D) | 600 × 720 × 160 mm |
| Gewicht | 87 kg |
| IP-classificatie | IP20 |
| Werktemperatuur | Laad: 0~+60°C / ontlading: -20~+60°C |
| Bergingstemperatuur | -20 °C tot +35 °C |
| Levenscyclus | ≥6000 cycli (25 ± 2°C, 0,5C/0,5C, 70% EOL) |
| Installatie | Wand- of vloermontage (optioneel) |
| Communicatie | De in punt 3.4.1 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op: |
| Garantieperiode | 10 jaar |
| Certificering | IEC 62619-CB, CE, UN38.3 |