| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $1300-1500 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
![]()
| Μοντέλο | CH--LVWES10-G1 |
|---|---|
| Τύπος Μπαταρίας | LiFePO4 |
| Ονομαστική Ενέργεια | 10,24 kWh |
| Ονομαστική Χωρητικότητα | 200 Ah |
| Επεκτασιμότητα | Παράλληλη σύνδεση έως και 16 μονάδων |
| Ονομαστική Τάση | 51,2 V |
| Τάση Λειτουργίας | 43,2~58,4 V |
| Ρεύμα Φόρτισης/Εκφόρτισης (Συνιστώμενο) | 100 A |
| Ρεύμα Φόρτισης/Εκφόρτισης (Μέγιστο) | 200 A |
| Συνιστώμενο Βάθος Εκφόρτισης | ≤90% |
| Διαστάσεις (Π/Υ/Β) | 600×720×160 mm |
| Βάρος | 87 kg |
| Βαθμός Προστασίας IP | IP20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | Φόρτιση: 0~+60°C / Εκφόρτιση: -20~+60°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20~+35°C |
| Διάρκεια Ζωής Κύκλου | ≥6000 κύκλοι (25±2°C, 0,5C/0,5C, 70% EOL) |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχια/Επιδαπέδια (προαιρετικός τροχός) |
| Επικοινωνία | CAN2.0/RS485 |
| Περίοδος Εγγύησης | 10 χρόνια |
| Πιστοποίηση | IEC62619-CB, CE, UN38.3 |