| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $1300-1500 |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
![]()
| مدل | CH--LVWES10-G1 |
|---|---|
| نوع باتری | LiFePO4 |
| انرژی نامی | 10.24 کیلووات ساعت |
| ظرفیت نامی | 200 آمپر ساعت |
| مقیاس پذیری | اتصال موازی تا 16 واحد |
| ولتاژ نامی | 51.2 ولت |
| ولتاژ عملیاتی | 43.2~58.4 ولت |
| جریان شارژ/دشارژ (توصیه شده) | 100 آمپر |
| جریان شارژ/دشارژ (حداکثر) | 200 آمپر |
| عمق دشارژ توصیه شده | ≤90% |
| ابعاد (عرض/ارتفاع/عمق) | 600×720×160 میلی متر |
| وزن | 87 کیلوگرم |
| درجه حفاظت IP | IP20 |
| دمای عملیاتی | شارژ: 0~+60°C / دشارژ: -20~+60°C |
| دمای ذخیره سازی | -20~+35°C |
| عمر چرخه | ≥6000 چرخه (25±2°C, 0.5C/0.5C, 70% EOL) |
| نصب | دیواری/زمینی (چرخ اختیاری) |
| ارتباطات | CAN2.0/RS485 |
| دوره گارانتی | 10 سال |
| گواهینامه | IEC62619-CB, CE, UN38.3 |