| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1200-1400 |
| Betalingsvoorwaarden: | ,Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Model | W5-5K |
|---|---|
| Cellenchemie | LFP/102Ah |
| Nominale energie | 50,22 kWh |
| Configuratie van het pakket | 1P16S |
| Nominale spanning | 51.2V |
| Werkspanningsbereik | 44.8-57.6VDC |
| Max. PV-invoervermogen | 5,000W |
|---|---|
| Max. PV-invoerspanning | 500 V |
| MPPT-spanningsbereik | 150-500V |
| Startspanning | Deeltjes |
| Aantal MPPT's | 1 |
| Max. PV-invoerstroom per MPPT | 60A |
| Nominale invoer/uitvoervermogen | 5,000W |
|---|---|
| Nominale invoer-/uitvoerspanning | 220V/230V/240V (aanpasbaar) |
| Nominale wisselstroomfrequentie | 50/60 Hz. |
| Max. Uitgangsstroom | 22A |
| Totale harmonische vervorming (THDi) | < 3% |
| Power Factor. | 0.8 Leidt tot 0.8 achterstand |
| Tijd voor het overbrengen van het net | 20 ms |
| Netverbinding | Eénfase |
| Afmetingen (W*D*H) | 600*163*655 mm |
|---|---|
| Gewicht | 600,8 kg |
| Hoogte | 4,000m (verlaging boven 1000m) |
| Afbeelding | LCD-scherm |
| Veiligheid | Bescherming tegen hoge/laagspanning, kortsluitbescherming, overbelastingbescherming |
| BMS-communicatie | De in punt 1 vermelde gegevens worden gebruikt. |
| IP-classificatie | IP21 |
| Werktemperatuur | -15~60°C (batterij: 0~40°C) |
| Relatieve luchtvochtigheid | 20% tot 95% (geen condensatie) |
| Levenscyclus | 6,000 Cycli |
| Installatiemethode | Wandmontage |
| Certificeringen | CE, RoHS, UN38.3 |