| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $1200-1400 |
| Όροι πληρωμής: | ,Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Σχήμα | W5-5K |
|---|---|
| Κυτταρική Χημεία | ΛFP/102Ah |
| Κατηγορία ενέργειας | 50,22 kWh |
| Διαμόρφωση συσκευασίας | 1P16S |
| Διορισμένη τάση | 51.2V |
| Πεδίο τάσης λειτουργίας | 44.8-57.6VDC |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου PV | 5,000W |
|---|---|
| Μέγιστη ΦΩ τάση εισόδου | 500V |
| Περιοχή τάσης MPPT | 150-500V |
| Τετάρτη | 370V |
| Αριθμός MPPT | 1 |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου PV ανά MPPT | 60A |
| Ονομαστική ισχύς εισόδου/εξόδου | 5,000W |
|---|---|
| Ονομαστική τάση εισόδου/εξόδου | 220V/230V/240V (προσαρμόσιμο) |
| Καθορισμένη συχνότητα εναλλασσόμενου ρεύματος | 50/60Hz |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου | 22Α |
| Συνολική αρμονική στρέβλωση (THDi) | < 3% |
| Παράγοντας ισχύος | 0.8 που οδηγεί σε 0.8 καθυστέρηση |
| Χρόνος μεταφοράς δικτύου | 20 ms |
| Σύνδεση δικτύου | Μία φάση |
| Μέγεθος (W*D*H) | 600*163*655 mm |
|---|---|
| Βάρος | 600,8 kg |
| Υψόμετρο | 4,000m (αποβάθμιση άνω των 1,000m) |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη |
| Προστασία της ασφάλειας | Προστασία υψηλής/κάτω τάσης, προστασία από βραχυκύκλωμα, προστασία από υπερφόρτωση |
| Επικοινωνία BMS | Οδηγία 2009/72/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP21 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -15~60°C (μπαταρία: 0~40°C) |
| Σχετική υγρασία | 20%~95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Ζωή κύκλου | 6,000 Κύκλοι |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS, UN38.3 |