| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $1200-1400 |
| شرایط پرداخت: | وسترن یونیون، T/T، D/P، D/A، L/C |
| مدل | W5-5K |
|---|---|
| شیمی سلولی | LFP/102Ah |
| انرژی نامی | 5.22 کیلووات ساعت |
| پیکربندی | 1P16S |
| ولتاژ نامی | 51.2V |
| محدوده ولتاژ کار | 44.8-57.6VDC |
| حداکثر قدرت ورودی PV | 5،000W |
|---|---|
| حداکثر ولتاژ ورودی PV | 500 ولت |
| محدوده ولتاژ MPPT | 150 تا 500 ولت |
| ولتاژ راه اندازی | ۳۷۰ ولت |
| تعداد MPPT ها | 1 |
| حداکثر جریان ورودی PV در هر MPPT | 60A |
| قدرت ورودی/خرید نامی | 5،000W |
|---|---|
| ولتاژ ورودی/خرید نامی | 220 ولت/230 ولت/240 ولت (تنظیم پذیر) |
| فرکانس نامی AC | 50/60 هرتز |
| حداکثر جریان خروجی | 22A |
| تحریف هارمونیک کل (THDi) | <3٪ |
| فاکتور قدرت | 0.8 به 0.8 عقب نشینی منجر می شود |
| زمان انتقال شبکه | 20ms |
| اتصال شبکه | فاز تک |
| ابعاد (W*D*H) | 600*163*655 میلی متر |
|---|---|
| وزن | 60.8 کیلوگرم |
| ارتفاع | 4,000m (از 1000m بالاتر) |
| نمايش | صفحه نمایش ال سی دی |
| حفاظت از ایمنی | حفاظت از ولتاژ بالا / زیر ولتاژ، محافظت از مدار کوتاه، محافظت از بیش از حد |
| ارتباطات BMS | CAN/RS485 |
| رتبه بندی IP | IP21 |
| دمای کار | -15~60°C (باتری: 0~40°C) |
| رطوبت نسبی | 20٪ تا 95٪ (بدون فشرده سازی) |
| طول عمر چرخه | 6،000 چرخه |
| روش نصب | نصب شده روی دیوار |
| گواهینامه | CE، RoHS، UN38.3 |