| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $2400-2600 |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Batterijgegevens | |
| Model | W5-15K |
| Celchemie | LFP/ 102Ah |
| Nominaal Energie (kWh) | 15,66 kWh |
| Pakketconfiguratie | 3P16S |
| Nominale Spanning (V) | 51,2V |
| Bedrijfsspanningsbereik (VDC) | 44,8-57,6VDC |
| PV-ingang | |
| Max. PV-ingangsvermogen (W) | 5.000W |
| Max. PV-ingangsspanning (V) | 500V |
| MPPT-spanningsbereik (V) | 150-500V |
| Opstartspanning (V) | 370V |
| Aantal MPPT's (Stuks) | 1 |
| Max. PV-ingangsstroom per MPPT (A) | 60A |
| AC-ingang & -uitgang | |
| Nominaal Ingangs-/ Uitgangsvermogen (W) | 5.000W |
| Nominale Ingangs-/ Uitgangsspanning (V) | 220V/ 230V/ 240V (Instelbaar) |
| Nominale AC-frequentie (Hz) | 50/ 60Hz |
| Max. Uitgangsstroom (A) | 22A |
| Totale Harmonische Vervorming (THDi) | <3% |
| Vermogensfactor | 0,8 Leidend tot 0,8 Nagelend |
| Netovergangstijd (ms) | 20ms |
| Netverbinding | Enkelfasig |
| Algemene Gegevens | |
| Afmetingen (B*D*H) (mm) | 600x163x1.355 |
| Gewicht (kg) | 155,2 |
| Hoogte (m) | 4.000m (Vermindering boven 1.000m) |
| Display | LCD Display |
| Veiligheidsbeveiliging | Hoog/Onder Spanningsbeveiliging, Kortsluitingsbeveiliging, Overbelastingsbeveiliging |
| BMS Communicatie | CAN/RS485 |
| IP-classificatie | IP21 |
| Bedrijfstemperatuur (℃) | -15~60℃ (Batterij: 0~40℃) |
| Relatieve Vochtigheid | 20%~95% (Niet-condenserend) |
| Levensduur Cycli | 6.000 Cycli |
| Installatiemethode | Wandmontage |
| Certificeringen | CE, RoHS, UN38.3 |