| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $2400-2600 |
| شرایط پرداخت: | Western Union، T/T، D/P، D/A، L/C |
| دادههای باتری | |
| مدل | W5-15K |
| شیمی سلول | LFP/ 102Ah |
| انرژی نامی (کیلووات ساعت) | 15.66 کیلووات ساعت |
| پیکربندی بسته | 3P16S |
| ولتاژ نامی (V) | 51.2V |
| محدوده ولتاژ عملیاتی (VDC) | 44.8-57.6VDC |
| ورودی PV | |
| حداکثر توان ورودی PV (W) | 5,000W |
| حداکثر ولتاژ ورودی PV (V) | 500V |
| محدوده ولتاژ MPPT (V) | 150-500V |
| ولتاژ راهاندازی (V) | 370V |
| تعداد MPPT (عدد) | 1 |
| حداکثر جریان ورودی PV برای هر MPPT (A) | 60A |
| ورودی و خروجی AC | |
| توان ورودی/ خروجی نامی (W) | 5,000W |
| ولتاژ ورودی/ خروجی نامی (V) | 220V/ 230V/ 240V (قابل تنظیم) |
| فرکانس نامی AC (هرتز) | 50/ 60Hz |
| حداکثر جریان خروجی (A) | 22A |
| اعوجاج هارمونیک کل (THDi) | <3% |
| ضریب توان | 0.8 پیشرو تا 0.8 پسرو |
| زمان انتقال شبکه (میلیثانیه) | 20ms |
| اتصال به شبکه | تک فاز |
| دادههای عمومی | |
| ابعاد (عرض*عمق*ارتفاع) (میلیمتر) | 600x163x1,355 |
| وزن (کیلوگرم) | 155.2 |
| ارتفاع (متر) | 4,000 متر (کاهش توان بالاتر از 1,000 متر) |
| نمایشگر | نمایشگر LCD |
| حفاظت ایمنی | حفاظت ولتاژ بالا/ پایین، حفاظت اتصال کوتاه، حفاظت اضافه بار |
| ارتباط BMS | CAN/RS485 |
| درجه حفاظت IP | IP21 |
| دمای عملیاتی (درجه سانتیگراد) | -15~60 درجه سانتیگراد (باتری: 0~40 درجه سانتیگراد) |
| رطوبت نسبی | 20%~95% (بدون میعان) |
| عمر چرخه | 6,000 چرخه |
| روش نصب | دیواری |
| گواهینامهها | CE، RoHS، UN38.3 |