| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $2400-2600 |
| Ödeme Koşulları: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Batarya Verileri | |
| Model | W5-15K |
| Hücre Kimyası | LFP/ 102Ah |
| Nominal Enerji (kWh) | 15,66kWh |
| Paket Yapılandırması | 3P16S |
| Nominal Voltaj (V) | 51,2V |
| Çalışma Voltaj Aralığı (VDC) | 44,8-57,6VDC |
| PV Girişi | |
| Maks. PV Giriş Gücü (W) | 5.000W |
| Maks. PV Giriş Voltajı (V) | 500V |
| MPPT Voltaj Aralığı (V) | 150-500V |
| Başlangıç Voltajı (V) | 370V |
| MPPT Sayısı (Adet) | 1 |
| Maks. PV Giriş Akımı her MPPT için (A) | 60A |
| AC Giriş ve Çıkış | |
| Nominal Giriş/ Çıkış Gücü (W) | 5.000W |
| Nominal Giriş/ Çıkış Voltajı (V) | 220V/ 230V/ 240V (Ayarlanabilir) |
| Nominal AC Frekansı (Hz) | 50/ 60Hz |
| Maks. Çıkış Akımı (A) | 22A |
| Toplam Harmonik Bozulma (THDi) | <%3 |
| Güç Faktörü | 0,8 Önde 0,8 Geri |
| Şebeke Aktarım Süresi (ms) | 20ms |
| Şebeke Bağlantısı | Tek Faz |
| Genel Veriler | |
| Boyutlar (G*D*Y) (mm) | 600x163x1.355 |
| Ağırlık (kg) | 155,2 |
| Rakım (m) | 4.000m (1.000m üzeri için düşürme) |
| Ekran | LCD Ekran |
| Güvenlik Koruması | Yüksek/Düşük Voltaj Koruması, Kısa Devre Koruması, Aşırı Yük Koruması |
| BMS İletişimi | CAN/RS485 |
| IP Derecesi | IP21 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃) | -15~60℃ (Batarya: 0~40℃) |
| Bağıl Nem | %20~%95 (Yoğuşmasız) |
| Döngü Ömrü | 6.000 Döngü |
| Kurulum Yöntemi | Duvara Monte |
| Sertifikalar | CE, RoHS, UN38.3 |