| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $2400-2600 |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Δεδομένα Μπαταρίας | |
| Μοντέλο | W5-15K |
| Χημεία Κυψέλης | LFP/ 102Ah |
| Ονομαστική Ενέργεια (kWh) | 15,66kWh |
| Διαμόρφωση Πακέτου | 3P16S |
| Ονομαστική Τάση (V) | 51,2V |
| Εύρος Τάσης Λειτουργίας (VDC) | 44,8-57,6VDC |
| Είσοδος PV | |
| Μέγ. Ισχύς Εισόδου PV (W) | 5.000W |
| Μέγ. Τάση Εισόδου PV (V) | 500V |
| Εύρος Τάσης MPPT (V) | 150-500V |
| Τάση Εκκίνησης (V) | 370V |
| Αριθμός MPPT (Τμχ) | 1 |
| Μέγ. Ρεύμα Εισόδου PV ανά MPPT (A) | 60A |
| Είσοδος & Έξοδος AC | |
| Ονομαστική Ισχύς Εισόδου/ Εξόδου (W) | 5.000W |
| Ονομαστική Τάση Εισόδου/ Εξόδου (V) | 220V/ 230V/ 240V (Ρυθμιζόμενη) |
| Ονομαστική Συχνότητα AC (Hz) | 50/ 60Hz |
| Μέγ. Ρεύμα Εξόδου (A) | 22A |
| Συνολική Αρμονική Παραμόρφωση (THDi) | <3% |
| Συντελεστής Ισχύος | 0,8 Προπορευόμενο έως 0,8 Υστερούν |
| Χρόνος Μεταγωγής Δικτύου (ms) | 20ms |
| Σύνδεση Δικτύου | Μονοφασικό |
| Γενικά Δεδομένα | |
| Διαστάσεις (Π*Β*Υ) (mm) | 600x163x1.355 |
| Βάρος (kg) | 155,2 |
| Υψόμετρο (m) | 4.000m (Μείωση ισχύος πάνω από 1.000m) |
| Οθόνη | Οθόνη LCD |
| Προστασία Ασφαλείας | Προστασία Υψηλής/ Χαμηλής Τάσης, Προστασία Βραχυκυκλώματος, Προστασία Υπερφόρτωσης |
| Επικοινωνία BMS | CAN/RS485 |
| Βαθμός Προστασίας IP | IP21 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας (℃) | -15~60℃ (Μπαταρία: 0~40℃) |
| Σχετική Υγρασία | 20%~95% (Χωρίς Συμπύκνωση) |
| Κύκλος Ζωής | 6.000 Κύκλοι |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Επιτοίχια |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS, UN38.3 |