| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $220-$500 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
Η απευθείας προμήθεια από το εργοστάσιο:Δική βάση παραγωγής με απευθείας επεξεργασία παραγγελιών για τη διασφάλιση της αποτελεσματικότητας του εφοδιασμού
Ευέλικτη παραγωγική ικανότητα:Υποστήριξη δοκιμαστικών παραγγελιών μικρών παρτίδων (MOQ 1 μονάδα)
Υπηρεσία προσαρμογής:Οι παράμετροι του προϊόντος (όπως τάση, διεπαφή) μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
| Σχήμα | GD4024SMH |
|---|---|
| Εισαγωγική τάση εναλλασσόμενου ρεύματος | Εισαγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος: 220VAC (φυσιολογική) / 110VAC (προσαρμογή) Πεδίο τάσης εισόδου: 90~280VAC±3V (κανονική λειτουργία) 170~280VAC±3V (τρόπος UPS) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz±5% |
| Κατηγορία ισχύος | 4000W |
| Δύναμη εξόδου φωτοβολταϊκού μετατροπέα | 4500W |
| Δυναμική τάση | 220/230/240VAC ± 5% |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60Hz±0,1% |
| Κύκλος εξόδου | Καθαρό κύμα sinus |
| Χρόνος μεταφοράς | ≤ 10 ms (σύστημα UPS) / ≤ 20 ms (σύστημα INV) |
| Δύναμη αιχμής | 8000VA |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Λειτουργία μπαταρίας: 1s@105%-150% φορτίο 2s@150%-200% φορτίο 400 ms @ 200% φορτίο |
| Δραστηριότητα που συνδέεται με δίκτυο | Η τάση εξόδου: 220/230/240VAC Περιοχή τάσης δικτύου: 170-265VAC Περιοχή συχνοτήτων δικτύου: 49-51±Hz/59-61±Hz Κατηγοριοποιημένο ρεύμα εξόδου: 17,4A Περιοχή συντελεστή ισχύος: >0.99 (DC/AC) Πιο υψηλή απόδοση: 98% |
| Η μπαταρία. | Διάταξη: Διαμορφώσιμη τάση: 28,2 Vdc Η τάση φόρτισης: 27Vdc |
| Φορτιστή | Τρόπος φόρτισης φωτοβολταϊκών: MPPT Μέγιστη ισχύς εισόδου PV: 6500W Διάστημα τάσης εισόδου MPPT: 60-500Vdc Βέλτιστο εύρος Vmp: 300-400Vdc Μέγιστη PV τάση εισόδου: 500Vdc Μέγιστο ρεύμα εισόδου PV: 27A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης PV: 120A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης εναλλασσόμενου ρεύματος: 100A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: 120A |
| Εμφάνιση | Διασύνδεση LCD: μπορεί να εμφανίζει λειτουργική κατάσταση/φόρτωση/εισροή/εξοχή |
| Διασύνδεση | RS232: Δυνατότητα Baud 2400 Διασύνδεση επικοινωνίας διακοπών επέκτασης: κάρτα επικοινωνίας BMS με μπαταρία λιθίου, WIFI/Pitch2.54mm Παράλληλη διεπαφή: Δεν υποστηρίζεται Παράλληλη |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | Θερμοκρασία λειτουργίας: -10°C-50°C Εργασιακό περιβάλλον υγρασία: -10°C-60°C Θερμοκρασία αποθήκευσης: 20%-90% μη συμπύκνωση |
| Ασύρματα | ≤ 50dB |