| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $500-700 |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Ηλιακός μετατροπέας 11kW με εξωτερικό WiFi
| Σχήμα | CH-ED1048EMH |
|---|---|
| Εισαγωγική τάση εναλλασσόμενου ρεύματος | 220VAC (φυσιολογικός) / 110VAC (προσαρμόσιμος) |
| Πεδίο τάσης εισόδου | 90-280VAC±3V (κανονική λειτουργία) 170-280VAC±3V (τρόπος UPS) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz±5% |
| Κατηγορία ισχύος | 11000W |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος | 12000W |
| Δυναμική τάση | 220/230/240VAC ± 5% |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60Hz±0,1% |
| Κύκλος εξόδου | Καθαρό κύμα sinus |
| Χρόνος μεταφοράς | ≤ 10 ms (UPS) / ≤ 20 ms (INV) |
| Δύναμη αιχμής | 22000VA |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Λειτουργία μπαταρίας: 1s@105%-150% φορτίο 2s@150%-200% φορτίο 400 ms @ 200% φορτίο |
| Δραστηριότητα που συνδέεται με δίκτυο | Η τάση εξόδου: 220/230/240VAC Περιοχή τάσης δικτύου: 170-265VAC Περιοχή συχνοτήτων δικτύου: 49-51±Hz/59-61±Hz Κατηγοριοποιημένο ρεύμα εξόδου: 47,8A Περιοχή συντελεστή ισχύος: >0.99 Πιο υψηλή απόδοση (DC/AC): 98% |
| Προδιαγραφές μπαταρίας | Κατηγορία: Διαμορφώσιμη τάση: 56,4 Vdc Η τάση φόρτισης: 54Vdc |
| Προδιαγραφές φορτιστή | Τρόπος φόρτισης φωτοβολταϊκών: MPPT Μέγιστη ισχύς εισόδου PV: 25000W Περιοχή τάσης εισόδου MPPT: 90-500Vdc Βέλτιστο εύρος Vmp: 300-400Vdc Μέγιστη PV τάση εισόδου: 500Vdc Μέγιστο ρεύμα εισόδου PV: 18A/18A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης PV: 150A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης εναλλασσόμενου ρεύματος: 150A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: 150A |
| Εμφάνιση & Διασύνδεση | Διασύνδεση LCD: Δείκτης λειτουργίας/φόρτωσης/εισόδου/εξόδου RS232: 2400 ρυθμός Baud Σλοτ επέκτασης: Μπαταρία λιθίου κάρτα επικοινωνίας BMS, WIFI/Pitch2.54mm Παράλληλη υποστήριξη: Ναι |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες | Θερμοκρασία λειτουργίας: -10°C έως 50°C Υγρασία περιβάλλοντος λειτουργίας: -10°C έως 60°C Θερμοκρασία αποθήκευσης: 20%-90% μη συμπύκνωση Θόρυβος: ≤50dB |