| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $220-$500 |
| Ödeme Koşulları: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
Fabrika Doğrudan Tedarik: Tedarik verimliliğini sağlamak için doğrudan sipariş işleme ile kendi üretim üssü
Esnek Üretim Kapasitesi: Küçük parti deneme siparişleri için destek (MOQ 1 adet)
Özelleştirme Hizmeti: Ürün parametreleri (voltaj, arayüz gibi) müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir
| Model | GD4024SMH |
|---|---|
| AC Giriş Voltajı | AC Giriş: 220VAC (Normal) / 110VAC (Özelleştirilebilir) Giriş Voltaj Aralığı: 90~280VAC±3V (Normal Mod) 170~280VAC±3V (UPS Modu) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz±5% |
| Nominal Güç | 4000W |
| Fotovoltaik İnvertör Çıkış Gücü | 4500W |
| Çıkış Voltajı | 220/230/240VAC±5% |
| Çıkış Frekansı | 50/60Hz±0.1% |
| Çıkış Dalga Formu | Saf Sinüs Dalgası |
| Aktarım Süresi | ≤10ms (UPS Modu) / ≤20ms (INV Modu) |
| Tepe Gücü | 8000VA |
| Aşırı Yükleme Yeteneği | Akü Modu: 1s@105%-150% Yük 2s@150%-200% Yük 400ms@200% Yük |
| Şebeke Bağlantılı Çalışma | Çıkış Voltajı: 220/230/240VAC Şebeke Voltaj Aralığı: 170-265VAC Şebeke Frekans Aralığı: 49-51±Hz/59-61±Hz Nominal Çıkış Akımı: 17.4A Güç Faktörü Aralığı: >0.99 (DC/AC) Tepe Verimliliği: %98 |
| Akü | Nominal Voltaj: 24Vdc Yapılandırılabilir Voltaj: 28.2Vdc Şarj Voltajı: 27Vdc |
| Şarj Cihazı | PV Şarj Modu: MPPT Maksimum PV Giriş Gücü: 6500W MPPT Giriş Voltaj Aralığı: 60-500Vdc Optimal Vmp Aralığı: 300-400Vdc Maksimum PV Giriş Voltajı: 500Vdc Maksimum PV Giriş Akımı: 27A Maksimum PV Şarj Akımı: 120A Maksimum AC Şarj Akımı: 100A Maksimum Şarj Akımı: 120A |
| Ekran | LCD Arayüzü: çalışma modu/yük/giriş/çıkış gösterebilir |
| Arayüz | RS232: Baud Hızı 2400 Genişletme Yuvası İletişim Arayüzü: Lityum Akü BMS İletişim Kartı, WIFI/Pitch2.54mm Paralel Arayüz: Paralel Desteklenmez |
| Ortam Sıcaklığı | Çalışma Sıcaklığı: -10°C-50°C Çalışma Ortamı Nem Oranı: -10°C-60°C Depolama Sıcaklığı: %20-%90 Yoğuşmasız |
| Gürültü | ≤50dB |