| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $220-$500 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Σχήμα | Χ--ED4024EMH |
|---|---|
| Εισαγωγή εναλλακτικού ρεύματος | |
| Εισαγωγική τάση εναλλασσόμενου ρεύματος | 220VAC (Standard) / 110VAC (Custom) |
| Πεδίο τάσης εισόδου | 90~280VAC±3V (κανονική λειτουργία) 170~280VAC±3V (τρόπος UPS) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz±5% |
| Αποδόσεις | |
| Δυναμική εξόδου ονομαστική (κατάσταση μπαταρίας) | 4000W |
| Ονομαστική ισχύς εξόδου (PV mode) | 4500W |
| Δυναμική τάση | 220/230/240VAC ± 5% |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60Hz±0,1% |
| Κύκλος εξόδου | Καθαρό κύμα sinus |
| Χρόνος μεταφοράς | ≤ 10 ms (σύστημα UPS) / ≤ 20 ms (σύστημα INV) |
| Δύναμη αιχμής | 8000VA |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 1s@105%-150% φορτίο 2s@150%-200% φορτίο 400 ms @ 200% φορτίο |
| Δραστηριότητα που συνδέεται με δίκτυο | |
| Δυναμική τάση | 220/230/240VAC |
| Περιοχή τάσης που συνδέεται με το δίκτυο | 170-265VAC |
| Περιοχή συχνοτήτων που συνδέεται με το δίκτυο | 49-51±Hz/59-61±Hz |
| Διορισμένο ρεύμα εξόδου | 17.4Α |
| Δυνατότητα παράγοντα | > 0.99 |
| Η μέγιστη απόδοση (DC/AC) | 98% |
| Η μπαταρία και το φορτιστή | |
| Διορισμένη τάση | 24Vdc |
| Συνεχή τάση φόρτισης (προσαρμόσιμη) | 28.2Vdc |
| Η τάση φόρτισης πλωτής (προσαρμόσιμη) | 27Vdc |
| Τρόπος φόρτισης PV | Επικαιροποίηση |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου PV | 5000W |
| Περιοχή τάσης εισόδου MPPT | 60-500Vdc |
| Βέλτιστο εύρος VMP | 300-400Vdc |
| Μέγιστη PV τάση εισόδου | 500Vdc |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου PV | 18Α |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης PV | 120Α |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης εναλλασσόμενου | 100A |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 120Α |
| Εμφάνιση & Διασύνδεση | |
| Διασύνδεση LCD | Δείχνει λειτουργική κατάσταση, φορτίο, είσοδο, έξοδο |
| RS232 | Ποσοστό Baud 2400 |
| Διασύνδεση επικοινωνίας διακοπών επέκτασης | Καρτέλα επικοινωνίας BMS με μπαταρία λιθίου, WIFI/Pitch2.54mm |
| Παράλληλη διεπαφή | Δεν υποστηρίζει παράλληλο |
| Περιβαλλοντική | |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 20%-90% Μη συμπυκνωτικό |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10°C έως 60°C |
| Ασύρματα | ≤ 50dB |