| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $200-400 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | Επικαιροποιημένο |
| Εισαγωγή εναλλακτικού ρεύματος | |
| Εισαγωγική τάση εναλλασσόμενου ρεύματος | 220VAC (φυσιολογικός) / 110VAC (προσαρμόσιμος) |
| Πεδίο τάσης εισόδου | 90-280VAC±3V (κανονική λειτουργία) 170-280VAC±3V (τρόπος UPS) |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60Hz±5% |
| Κατηγορία ισχύος | 3000W |
| Αποδόσεις | |
| Κατηγορία ισχύος | 3000W |
| Δυναμική τάση | 220/230/240VAC ± 5% |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60Hz±0,1% |
| Κύκλος εξόδου | Καθαρό κύμα sinus |
| Χρόνος μεταφοράς | ≤ 10 ms (UPS) / ≤ 20 ms (INV) |
| Δύναμη αιχμής | 6000VA |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | Λειτουργία μπαταρίας: 1s@105%-150% φορτίο 2s@150%-200% φορτίο 400 ms @ 200% φορτίο |
| Η μπαταρία. | |
| Διορισμένη τάση | 24Vdc |
| Συνεχή τάση φόρτισης (προσαρμόσιμη) | 28.2Vdc |
| Η τάση φόρτισης πλωτής (προσαρμόσιμη) | 27Vdc |
| Φορτιστή | |
| Τρόπος φόρτισης PV | Επικαιροποίηση |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου PV | 3000W |
| Περιοχή τάσης εισόδου MPPT | 30-500Vdc |
| Βέλτιστο εύρος Vmp | 300-400Vdc |
| Μέγιστη PV τάση εισόδου | 500Vdc |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου PV | 13Α |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης PV | 100A |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης εναλλασσόμενου | 60A |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 100A |
| Εμφάνιση & Διασύνδεση | |
| Διασύνδεση LCD | Δείχνει λειτουργική κατάσταση, φορτίο, παράμετροι εισόδου/εξόδου |
| RS232 | 2400 Baud Ποσοστό |
| Επικοινωνία διακοπών επέκτασης | Καρτέλα επικοινωνίας BMS με μπαταρία λιθίου, WiFi/Pitch 2,54mm |
| Παράλληλη υποστήριξη | Δεν υποστηρίζεται |
| Περιβαλλοντικές προδιαγραφές | |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Υγρασία περιβάλλοντος λειτουργίας | 20%-90% Μη συμπυκνωτικό |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10°C έως 60°C |
| Ασύρματα | ≤ 50dB |