| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $200-400 |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | CH-ED3024EMH |
| ورودی AC | |
| ولتاژ ورودی AC | 220VAC (عادی) / 110VAC (قابل تنظیم) |
| محدوده ولتاژ ورودی | 90-280VAC±3V (حالت عادی) 170-280VAC±3V (حالت UPS) |
| فرکانس ورودی | 50/60Hz±5% |
| توان نامی | 3000W |
| خروجی | |
| توان نامی | 3000W |
| ولتاژ خروجی | 220/230/240VAC±5% |
| فرکانس خروجی | 50/60Hz±0.1% |
| موج خروجی | موج سینوسی خالص |
| زمان انتقال | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| توان پیک | 6000VA |
| قابلیت اضافه بار | حالت باتری: 1s@105%-150% بار 2s@150%-200% بار 400ms@200% بار |
| باتری | |
| ولتاژ نامی | 24Vdc |
| ولتاژ شارژ ثابت (قابل تنظیم) | 28.2Vdc |
| ولتاژ شارژ شناور (قابل تنظیم) | 27Vdc |
| شارژر | |
| حالت شارژ PV | MPPT |
| حداکثر توان ورودی PV | 3000W |
| محدوده ولتاژ ورودی MPPT | 30-500Vdc |
| محدوده بهینه Vmp | 300-400Vdc |
| حداکثر ولتاژ ورودی PV | 500Vdc |
| حداکثر جریان ورودی PV | 13A |
| حداکثر جریان شارژ PV | 100A |
| حداکثر جریان شارژ AC | 60A |
| حداکثر جریان شارژ | 100A |
| نمایشگر و رابط | |
| رابط LCD | حالت عملیاتی، بار، پارامترهای ورودی/خروجی را نمایش می دهد |
| RS232 | نرخ باود 2400 |
| ارتباط اسلات توسعه | کارت ارتباطی BMS باتری لیتیومی، WiFi/Pitch 2.54mm |
| پشتیبانی موازی | پشتیبانی نمی شود |
| مشخصات محیطی | |
| دمای عملیاتی | -10°C تا 50°C |
| رطوبت محیط عملیاتی | 20%-90% بدون میعان |
| دمای ذخیره سازی | -10°C تا 60°C |
| نویز | ≤50dB |